En Kolay Kredi Veren Bankalar 2018

Bu yazımızda en kolay kredi veren bankalar hakkında detaylı bir şekilde bilgi vereceğiz. Hangi banka ne kadar kolay veya ne kadar çabuk kredi verdiği hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirme yapacağız. En kolay kredi veren bankalar hepimizin ilk tercih ettiği bankalar arasında olmuştur. Bu sebeple bugün en kolay kredi veren bankalardan bahsedelim. Buna göre işlemleri ve zaman bakımından en rahat kredi veren bankalar ise Denizbank, Akbank, Garanti Bankası, Finansbank ve Odeabank olmak üzere beş banka sayabiliriz.

Denizbank Kredileri

İhtiyaç Kredisi: 55.000 TL oranında kredi kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı veya bankanın sitesini ziyaret ederek başvurabilirsiniz. Başvuru sonucunun cep telefonunuza kısa süre içerisinde gelecektir.

Taşıt Kredisi: Uygun vade ve oranlar ile vermektedir. Sabit faiz, eşit ve size göre esnek ödeme planı düzenleyebilirsiniz. Üstelik kredi başvurunuz 1 gün içerisinde cevap alabiliyorsunuz.

Konut kredisi: Bu imkanı da sunan bu banka diğer bankalara oranla 25 yıl da ödeme imkanı sunmaktadır. Öyle ki diğer bir çok banka konut kredisi ödemesini maksimum 10 yıl ile sınırlandırmıştır.

Kredi Notu Nasıl Yükseltilir bilgi için TIKLAYIN

Akbank Kredileri

İhtiyaç Kredisi: Benim de sıklıkla kullandığım banka olduğu için rahatlıkla önerebilirim. Kredi notunuz aşırı düşük değil ise rahatlıkla kredi alabilirsiniz. 20.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisini hem cep şubeden hem de normal şubelerden 5 dakika içerisinde alabilirsiniz.

Taşıt Kredisi: Araç kredisi alacak olanlar için ilk tercihim diyebilirim, faiz oranları düşük ve kredinin onay süresi ise oldukça yüksektir.

Konut Kredisi: Konut kredisi alırken her bankayı denerken bir de bu bankayı denemenizi tavsiye ederim, özellikle ekspertiz işlemlerinizin hızlı olmasını istiyor iseniz en geç 3 iş günü içerisinde ekspertiz gelerek işlemlerinizi hızlandırmaktadır. Konut kredisi faiz oranları biraz yüksek olsa da işleminiz daha hızlı ilerleyecektir.

Emeklilere Faizsiz kredi veren bankalar için TIKLAYIN
Garanti Bankası Kredileri

Taşıt Kredisi: Özellikle ticari konusunda fazlası ile iyi olan bu banka hem ticari hemde şahıslara araç kredisi iyi oranlarla ve hızlı bir şekilde kredi verebilmektedir. Yaptığı kampanyalar ile 48 aya varan taksitlerle araç alabilirsiniz.

Konut Kredisi: Garanti Bankası konut kredisi konusunda oldukça kendine güvenen ve pazarın büyük bir bölümünün de sahibi olan bir banka diyebiliriz. Esnek ve ayarlanabilir faiz oranları ile rahatlıkla ve hızlı bir şekilde konut kredisi alabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredileri

İhtiyaç Kredisi: Acil paraya ihtiyacınız mı oldu o zaman hemen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranızı 5030’a gönderin, size özel kredi imkanları hemen cebinize gelsin. Biraz reklam yapmış gibi olduk ama gerçekten de doğru, kimlik numaranızı belirtilen numaraya göndermeniz dahilinde bankanın size kısa süre içerisinde hazırlayacağı kredi olasılıkları cep telefonunuza gönderilecektir.

Taşıt Kredisi: İnanmayacaksınız ama nerede ise 10 yıl vade ile taşıt alabilirsiniz bu bankadan. On yılı aşmayacak şekilde oluşturduğunuz ödeme listesi ile araç alımlarınızda rahatlıkla ve dilediğiniz şekilde bir ödeme tablosu oluşturma fırsatı sunmaktadır.

Konut Kredisi: 180 aya kadar vade ile 15 yıla kadar konut kredinizi taksitlendirme imkanı sunan bu banka düşük faiz oranları ile müşterilerini ev sahibi yapmaya çalışmaktadır.

Faizsiz kredi veren bankalar için TIKLAYIN

Odeabank Kredileri

İhtiyaç Kredisi: NAKIT boşluk TCKN yazıp 8444’e göndererek, Odeabank İnternet Şubesi veya Odeabank Mobil Şube’den yapabilirsiniz. Bu banka da sms hizmeti sunmaktadır. Bu sebeple hızlı kredi isteklerinizi bu banka aracılığı ile de karşılayabilirsiniz.

Taşıt Kredisi:Bu krediyi de bu banka vermektedir. Yeni banka olması sebebi ile rahatlıkla ve hızlı bir şekilde bu krediyi de alabilirsiniz. Fakat taşıt kredisini maksimum 48 ay vermektedir.

Konut Kredisi:500.000 TL’ye kadar kredi limitleri ile limitleri zorlayan kredi imkanı ile size özel evleri almanızı sağlıyor. Tabi kredi tutarı arttıkça ödeyeceğiniz faiz oranı bir o kadar artacaktır bu biraz kesin ama istediğiniz şekilde ve sizin şartlarınızın uyması dahilinde rahatlıkla ve çabuk kredi çıkarabilirsiniz.