Hakkımda

1989 yılında Ankara ilinin Altındağ ilçesinde doğdum. İlkokul ve ortaokulu Ankara, Karaman ve son olarak da Iğdır da okuyarak tamamladım. Lise ise, Iğdır Lisesinde okudum. Daha sonra Şota Rustaveli Üniversitesi Bilgisayarlı Matamatik bölümünü kazandım. Bir yıl boyunca Gürcistan Batum da öğrenim gördüm ve tekrar üniversite sınavına girdim. Niğde Üniversitesi Kimya bölümünü kazandım ve burada 3 yıl okuduktan sonra, Uludağ Üniversitesi Kimya bölümüne geçiş yaptım.

Şuanda 2016 yılından itibaren İnönü Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okumaktayım. Bilgisayar ile ilgili arzum ve sevgim sebebi ile yolum Malatya’ya düştü de denebilir.

İş Hayatım

Çalışma hayatım da ise ilk çalışmaya Niğde de başladım. Kısa süreliğine de olsa matbaa işi yaparak, Niğde de freelance olarak matbaa işi yaptım bir yıl boyunca. Daha sonra 2013 yılında Bursa’ya gitmem ile birlikte İkbal Müteahhitlik firmasında satış, pazarlama ve yönetim departmanlarında yer aldım.

Okul Hayatım

Okul hayatım oldukça karmaşık olmasına rağmen, ilköğretim hayatıma Ankara Dostlar ilköğretim okulunda başladım. İkinci sınıfı bitirdikten sonra babamın işi sebebi ile Karamanda 3,4,5.sınıfları okudum. Yine babamın işi sebebi ile Iğdır’a taşındık. 6,7,8,9,10,11.sınıfları ise Iğdır da okudum.

2008 yılında Gürcistan Şota Rustaveli Üniversitesini kazandım ve 1 yıl öğretim gördükten sonra okulu bıraktım. Aynı yıl sonunda ÖSS sınavına girerek Niğde Üniversitesi Kimya Bölümünü kazandım. 2009-2012 yılları arası Niğde de okudum. Daha sonra 2016 yılında İnönü Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğini kazandım ve halen okuyorum bu yıl son yılım inşallah.

Okul Sınıf Bölüm
İlköğretim Dostal İ.Ö.O 1. ve 2.
İlköğretim Atatürk İ.Ö.O 3.
İlköğretim Doktor Sadık Ahmet İ.Ö.O 4. ve 5.
Orta Okul İnönü İ.Ö.O 6. 7. 8.
Lise Iğdır Lisesi 9.10.2011 Sayısal
Üniversite Şota Rus. Ünv. 1. Matematik
Üniversite Niğde Ünv. 1. 2. 3. Kimya
Üniversite İnönü Ünv. 1. 2. 3. 4. Bilg. Müh.

Sertifikalar

-Niğde Üniversitesi Grafik Tasarım
-Hızlı Okuma
-Bilgisayar Bilgi Yönetimi
-ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
-17 tane daha sayamadığım sertifika…

Orta derece de İngilizce bilmekteyim.

Spor

Futbol ile ilgilenmekteyim. Fanatik olmamakla beraber Galatasaray taraftarıyım denebilir, Yeni Malatya’nın lige çıkması ile birlikte ara ara Malatya maçlarına da giderim.

Web İşleri

Birçok blog sitem bulunuyor. Özellikle eğitim ve buna benzer kategorilerde. SEO işleri ile aktif ilgilenmekteyim. Mobil uygulama, Arduino işleri ile şuanda aktif uğraşmaktayım.

Kapalı
Kapalı