Hakkımda

1989 yılında Ankara ilinin Altındağ ilçesinde doğdum. İlkokul ve ortaokulu Ankara, Karaman ve son olarak da Iğdır da okuyarak tamamladım. Lise ise, Iğdır Lisesinde okudum. Daha sonra Şota Rustaveli Üniversitesi Bilgisayarlı Matamatik bölümünü kazandım. Bir yıl boyunca Gürcistan Batum da öğrenim gördüm ve tekrar üniversite sınavına girdim. Niğde Üniversitesi Kimya bölümünü kazandım ve burada 3 yıl okuduktan sonra, Uludağ Üniversitesi Kimya bölümüne geçiş yaptım.

2016 İnönü Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okudum. Bilgisayar ile ilgili arzum ve sevgim sebebi ile yolum Malatya’ya düştü de denebilir. 2019 yılının son ayında mezun oldum. Şeyh Edebali Üniversitesinde yüksek lisans yapmaktayım.

İş Hayatım

Çalışma hayatım da ise ilk çalışmaya Niğde de başladım. Kısa süreliğine de olsa matbaa işi yaparak, Niğde de freelance olarak matbaa işi yaptım bir yıl boyunca. Daha sonra 2013 yılında Bursa’ya gitmem ile birlikte İkbal Müteahhitlik firmasında satış, pazarlama ve yönetim departmanlarında yer aldım.

Okul Hayatım

Okul hayatım oldukça karmaşık olmasına rağmen, ilköğretim hayatıma Ankara Dostlar ilköğretim okulunda başladım. İkinci sınıfı bitirdikten sonra babamın işi sebebi ile Karamanda 3,4,5.sınıfları okudum. Yine babamın işi sebebi ile Iğdır’a taşındık. 6,7,8,9,10,11.sınıfları ise Iğdır da okudum.

2008 yılında Gürcistan Şota Rustaveli Üniversitesini kazandım ve 1 yıl öğretim gördükten sonra okulu bıraktım. Aynı yıl sonunda ÖSS sınavına girerek Niğde Üniversitesi Kimya Bölümünü kazandım. 2009-2012 yılları arası Niğde de okudum. Daha sonra 2016 yılında İnönü Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğini kazandım. Şuanda yüksek lisans yapıyorum.

 

OkulSınıfBölüm
İlköğretimDostal İ.Ö.O1. ve 2.
İlköğretimAtatürk İ.Ö.O3.
İlköğretimDoktor Sadık Ahmet İ.Ö.O4. ve 5.
Orta Okulİnönü İ.Ö.O6. 7. 8.
LiseIğdır Lisesi9.10. 11.Sayısal
ÜniversiteŞota Rus. Ünv.1.Matematik
ÜniversiteNiğde Ünv.1. 2. 3.Kimya
Üniversiteİnönü Ünv.1. 2. 3. 4.Bilg. Müh.
Yüksek LisansBilecik Şeyh Edebali Üniv1. Sın. DevamBilg. Müh.

Sertifikalar

Belge AdıVeren KurumDetayTarih
Bilgisayar İşletmenliğiIğdır Halk Eğitim Merkezi2007
Grafik TasarımNiğde ÜniversitesiGrafikerlik Belgesi2012
IHA – 0Sivil Havacılık Genel Müdürlüğüİnsansız Hava Aracı Sürücü Belgesi2021
IHA – 1Sivil Havacılık Genel Müdürlüğüİnsansız Hava Aracı Sürücü Belgesi2021
Sigortacılık Eğitim MerkeziSEGEMSEGEM2022
Emeklilik Gözetim MerkeziBEASBEAS2023

Orta derece de İngilizce bilmekteyim.

Spor

Futbol ile ilgilenmekteyim. Fanatik olmamakla beraber Galatasaray taraftarıyım denebilir, Yeni Malatya’nın lige çıkması ile birlikte ara ara Malatya maçlarına da giderim.

Web İşleri

Birçok blog sitem bulunuyor. Özellikle eğitim ve buna benzer kategorilerde. SEO işleri ile aktif ilgilenmekteyim. Mobil uygulama, Arduino işleri ile şuanda aktif uğraşmaktayım.