Hakkımda

Ana Sayfa » Hakkımda

Hayatım

1989 yılında Ankara ilinin Altındağ ilçesinde doğdum. İlkokul ve ortaokulu Ankara, Karaman ve son olarak da Iğdır da okuyarak tamamladım. Lise ise, Iğdır Lisesinde okudum. Daha sonra Şota Rustaveli Üniversitesi Bilgisayarlı Matamatik bölümünü kazandım. Bir yıl boyunca Gürcistan Batum da öğrenim gördüm ve tekrar üniversite sınavına girdim. Niğde Üniversitesi Kimya bölümünü kazandım ve burada 3 yıl okuduktan sonra, Uludağ Üniversitesi Kimya bölümüne geçiş yaptım.

Şuanda 2016 yılından itibaren İnönü Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okumaktayım. Bilgisayar ile ilgili arzum ve sevgim sebebi ile yolum Malatya’ya düştü de denebilir.

İş Hayatım

Çalışma hayatım da ise ilk çalışmaya Niğde de başladım. Kısa süreliğine de olsa matbaa işi yaparak, Niğde de freelance olarak matbaa işi yaptım bir yıl boyunca. Daha sonra 2013 yılında Bursa’ya gitmem ile birlikte İkbal Müteahhitlik firmasında satış, pazarlama ve yönetim departmanlarında yer aldım.

Şuanda ise Çınar İnşaat Ltd. Şti firmasında finansal işlemler yöneticiliği yapmaktayım.

Sertifikalar

-Niğde Üniversitesi Grafik Tasarım
-Hızlı Okuma
-Bilgisayar Bilgi Yönetimi
-ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
-17 tane daha sayamadığım sertifika…

Orta derece de İngilizce bilmekteyim.

Spor

Futbol ile ilgilenmekteyim. Fanatik olmamakla beraber Galatasaray taraftarıyım denebilir, Yeni Malatya’nın lige çıkması ile birlikte ara ara Malatya maçlarına da giderim.