Reklam

İbrahim Murat Gündüz den Ukraynalı Sporculara Destek

Türkiye Muay Thai Federasyonu başkan yardımcısı İbrahim Murat Gündüz’ün Yakın arkadaş olan Ukraynalı bayan boks milli takımının başarılı boksörlerinden Alina Basıova ve Katya Rohova isimli boksörler Rusya’nın Ukraynayı işgal etmesinden dolayı Ülkelerinde mahsur kaldılar. İbrahim Murat Gündüz arkadaşlarını ülkemize getirtebilmek için elimizdeki tüm imkanı kullanacağız dedi. Alina Basova yakın arkadaşı olan İbrahim Murat Gündüzden kendilerine yardımcı olmalarını istedi.

İbrahim Murat Gündüzün dostu İzmirli hayırsever işadamı Öztürk Keskin Savaştan kaçan ve ülkemizde boks İzmir il temsilcisi Oktay çiçeğin yanına sığınan Ukraynalı milli boksöre kucak açtı. Ülkemizde kaldıkları süre içerisinde onlara maddi ve manevi olarak destek vereceğini Türk misafirperverliğin en iyi şekilde göstereceğini belirtti.

İbrahim Murat Gündüzün dostu İzmirli ünlü iş adamı Öztürk keskin Geleceğin dünya şampiyonu boksör Tuğbanur Uzunu bugüne kadar ki olan başarılarından dolayı tebrik etti ve kendisine sponsor olacağını açıkladı.

M.İkbal YILDIZ

Bilgi Ustası Kurucusu. Bilgisayar Mühendisi ve Bilgisayar Aşığı :) Özellikle son yıllarda Bitcoin alanında uzmanlaşmaya çalışan mühendis...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı