Kendini SEO Uzmanı Bilen Zavallılar…

Merhaba değerli okurlarım, edindiğim bilgilere göre bana ve siteme ahlaksız bir şekilde saldırı yapılıyor. Bu saldırılar ile beni çökerteceklerini düşünüyorlar. Semrush ve Ahrefs verilerini incelediğim zaman son iki haftadır ağır şekilde dış bağıntı olarak saldırı alıyorum. Bu saldırılar gerçekten komik ve saçma…

Semrush Backlink Analytics
Semrush Backlink Analytics

Yukarı da görmüş olduğunuz gibi siteme nerede ise doğru düzgün bağıntı gelmez iken bir anda binlerce siteden bağıntı göndererek beni çökertmek istiyorlar. Eminim bu saldırıyı yapan zavallıcıklar da bu içeriğimi okuyordur. Çağımız gelişti biliyorum, tabi bu içerikte ki gibi karşıma çıkacak cesaretleri olmadığını çok iyi biliyorum, ben onlar gibi atıp tutup kaçak dövüşmem. Mailim iletişim bölümünde yer alıyor, bir sıkıntısı olan bir sorunu olan sorabilir, tartışabilir görüşebiliriz “insanca”.

Ahrefs Backlink Analytics
Ahrefs Backlink Analytics

Ama kalleşçe arkadan vurmaya çalışarak beni çökertmeye çalışacaklarını düşünen küstahlaradır bu sözüm ki, “sizler daha bilgisayar nedir bilmeden ben bilgisayar ile yaşıyordum.” Hayatım boyunca kimseye illegal davranışta bulunmadım, en adi rakibim dahi olsa kendisine bulunmam.

Eğer bir savaş içerisinde isek ki, ben kimse ile savaşacak kadar seviyesiz değilim, kendini bilmez değilim!.. Evet eğer bir savaş içerisinde isek rakiplerim karşıma çıksın ve bilgilerine, kalitesine güveniyor ise sektörümüzde yarışalım, eğer buna cesaretleri yok ise kaçak dövüşmesinler.

Google ve diğer arama motorları sizin benim gibi bir veya birkaç kişilik ekipten oluşmuyor. Binlerce Silikon Vadisi mühendisleri, bu gönderilen linklerin sahte olduğunu anlamayacak kadar zekiler, ilkokul seviyesi değiller.

Sözümü tekrar tekrarlıyorum. Eğer kendinizi sektörde başarılı buluyor iseniz, gelin bir anahtar kelime de aynı koşullar da aynı bütçe de yarışalım. Eğer buna cesaretiniz var ise mailim iletişim sayfam da yer alıyor.

Ama buna cesaretiniz yok ise beni sadece Allah yok edebilir bunu bilin. Ben Allah’a ve varlığına inanan bir insanım. Adım da Muhammet, ben ne kadar kendimden emin isem Allah’ın da benim kaçak dövüşmeyeceğimi bildiğine o kadar eminim. Ben işime, gecemi gündüz yaparak çalışıyor ve emek veriyor isem Allah’ında bana hakkımı vereceğine eminim.

Ben “sizler gibi” seviyesiz davranacak kadar biri de değilim. Sitemi sürekli takip ediyorsunuz biliyorum, inceliyorsunuz bunu da biliyorum. Ben emek veriyorsam bi zahmet kalleşçe arkamdan bıçaklamaya çalışacağınıza insanca mail atın, insanca sektörde yarışalım.

Biliyorum, meyve veren ağaç taşlanır, sizde taşlayın beni ki sektörde daha da büyüyeyim…

Vesselam…

muhammet ikbal yıldız telefon numarası
İnönü Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü 3 yılda tamamladım. Şuanda Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesinde alanımda yüksek lisansımı tamamlamak üzereyim. 2010 yılından itibaren Seo, Web yazılım, Eticaret ve Danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir