WordPress Yorum Yazanların Emaillerini Liste Halinde Görme Sorgusu

Site sahipleri genellikle sitelerine gelen ziyaretçilerinin geri siteye ziyaret etmelerini ister. Bunun hem site için hemde google nezdinde oldukça büyük katkıları bulunmaktadır. Siteye deri gelen kullanıcı google gözünden değerli ve seo konusunda oldukça önemlidir. Bu nedenle bugün ki bahsetmek istediğim konu ise şu…

Sitelerimize gelen ziyaretçilerden bazıları yorum yapıyor, yorum yaparken ise de mail adresi bırakmak zorundalar, bu mail adresleri kendileri tarafından verildiği ve sitemiz ile birebir uygun olan kişilere ait olduğu için en iyi ve en faydalı kişiler olarak biliniyor.

Bugün aşağıda paylaştığım kodu, cpanel üzerinden sorgu kısmına gelerek tabloyu indirebilir ve sitenizde yorum yapan kişilerin tüm maillerini toplamış olursunuz. Bu mail sahibi insanlara tekrar ulaşmak emin olun sitenin hitini oldukça arttıracaktır.

[php]SELECT DISTINCT comment_author_email FROM wp_comments;[/php]

 

bu kodu alıp kullanarak sitenize yorum yapan tüm ziyaretçilerin mail adreslerini görebilirsiniz. Herhangi bir sorun olması durumunda yorum yazarsanız yardımcı olmak isterim.

 

Saygılarımla…

muhammet ikbal yıldız telefon numarası
Bilgisayar Mühendisi, sigortacı, yazılımcı ve en önemlisi de bir baba...

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir