Binance TR Borsasına Nasıl Üye Olunur?

Son günlerde bitcoin yükselmesi ile birlikte birçok kişi nasıl alım yaparım ve nasıl satım yaparım hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Bitcoin borsalarına üye olma ile ilgili 1 yıl önce bilgi vermiştik. Bitcoin nasıl alınır adlı başlığımızı inceleyerek borsaya nasıl üye olabilirsiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Aşağı da hem Binance TR borsasına hemde Binance Global borsasına nasıl üye olabilirsiniz hakkında detaylı bir kaç video ekledim. Aşağıda ki linkler üzerinden iki borsaya da üye olabilirsiniz.

Binance TR Nedir?

Türkiye de açılmış Binance firmasının alt firmasıdır. Türk vatandaşlara hizmet verilmek amacı ile açılmıştır. Bizler ise borsaya para yatırmak için ilk önce Binance TR sitesine üye olmamız gerekiyor. Üye olduktan sonra Binance Global sitesine üye olarak yüklediğimiz parayı oraya aktarıyoruz ve işlem yapmaya başlıyoruz.

Binance Üyelik

Binance TR Üyelik Linki: trbinance.com

Binance Global Üyelik Linki: binance.com

Bilgisayar Mühendisi, sigortacı, yazılımcı ve en önemlisi de bir baba...

Benzer İçerikler

Bitcoin Nasıl Alınır? Nasıl Alabilirim?

Bugün sizlere dünyanın ilk sanal parası olan bitcoin’in nasıl alınacağı ve nasıl satılacağı hakkında bilgi vereceğim. Öncesinde bitcoin nasıl alınır ve nasıl satılır hakkında bilginiz olmasa dahi…

Bitcoin Nedir?

Bu konu da bitcoin nedir, nasıl yatırım yapılır? Bitcoin tarihi hakkında genel bilgiler paylaşacağım. Konuyu kısa süre içerisinde güncelleyecek ve siz değerli okurlarımı haberdar edeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir